Dhomat Tona

Dhomë Dyshe me Ballkon

1 krevat i madh dopio

Rezervo tani

Dhomë Treshe me Ballkon

1 krevat tek dhe 1 krevat i madh dopio

Rezervo tani

Dhomë Katërshe me Ballkon

2 krevate tek dhe 1 krevat dopio

Rezervo tani

Suite me Ballkon dhe Pamje Nga Deti

2 krevate tek dhe 1 krevat i madh dopio

Rezervo tani

Dhomë Treshe me Ballkon

1 krevat dopio dhe 1 krevat tek

Rezervo tani

Dhomë Katërshe me Pamje nga Deti

1 krevat dopio dhe 2 krevate tek

Rezervo tani

Suitë Junior Me Pamje Nga Deti

1 krevat dopio dhe 3 krevate teke

Rezervo tani

Suitë Junior me Pamje nga Pishina

2 krevate dopio dhe 1 krevat tek

Rezervo tani

Suitë me Dy Dhoma Gjumi

Dhoma e gjumit 1: 1 krevat tek dhe 1 krevat dopio

Dhoma e gjumit 2: 1 krevat dopio i madh

Dhoma e ndenjes: 1 divan-krevat

Rezervo tani